Resultatliste 2017 - last ned | Poststatistikk 2017
5 beste av Herreklassen Foto: Bjørn Hauge
Vinnerne lengst til høyere: JoDa-Aas
Dagfinn Aas og Jonas Østhagen Aas
5 beste av Dameklassen Foto: Bjørn Hauge
Vinnerne lengst til høyere: Team Foxy
Grethe Brennhovd Clausen og Signe Astrup Arnesen
5 beste av Mix-klassen Foto: Bjørn Hauge
Vinnerne lengst til høyere: Østmarkaulvene
Sigve Vågsnes og Mila Zaharinova
Herrer |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Lagnavn | Postpoeng | Antall poster | Tid | Tillegg | Total poeng | ||
1 | Dagfinn Aas Jonas Østhagen Aas | JoDa-Aas | 334 | (33) | 4:02:25 | -20 | 314 | ||
2 | Jacob Westerberg Felix Breitschädel | USWE Adventure | 309 | (30) | 3:51:13 | 0 | 309 | ||
3 | Øystein Olsen Magne Janitz | Moss Multichallengers | 281 | (27) | 3:55:36 | 0 | 281 | ||
4 | Jan Egil Utsigt Lars Petter Berg | Brann gutta | 262 | (25) | 3:58:18 | 0 | 262 | ||
5 | Arne Jørgen Kildahl Øystein Kildahl | Team Rørtema | 260 | (25) | 3:52:39 | 0 | 260 | ||
6 | Joakim Bjerkheim Iver Skustad | Team Sprut | 254 | (24) | 3:55:42 | 0 | 254 | ||
7 | Erik Sagvolden Trond Storrønning | Ultragutta | 251 | (24) | 3:59:43 | 0 | 251 | ||
8 | Halldor Felde Berg Martin Erling Sølvberg | Tjorven&Båtsmann | 233 | (22) | 3:59:16 | 0 | 233 | ||
9 | Thor Ivar Doknæs Eivind Tveter | Forrest Jump | 249 | (23) | 4:07:00 | -20 | 229 | ||
10 | Nicolai Scharffenberg Ben Marius Lorentzen | Lost in transportation | 220 | (21) | 3:55:34 | 0 | 220 | ||
11 | Stig Salater Morten Vorvik | Stimo sharks | 214 | (21) | 3:52:08 | 0 | 214 | ||
12 | Truls Skåre Thomas Rudberg Johansen | Tungtvann | 209 | (21) | 3:58:14 | 0 | 209 | ||
13 | Frode Hagen Kjetil Dale | Team Kaffe & Vaffel | 209 | (20) | 3:58:20 | 0 | 209 | ||
14 | Kim Stensland Steinar Hoel | Dos Amigos | 208 | (21) | 3:56:12 | 0 | 208 | ||
15 | Vegar Bakken-Løvaas Knut Arne Tønnesen | Team taktikk | 207 | (21) | 3:49:58 | 0 | 207 | ||
16 | Marius Råstad Oddgeir Søberg | Team uklar | 206 | (20) | 3:48:33 | 0 | 206 | ||
17 | Pål Gjerde Are Bredesen | Nesten bare Are | 202 | (21) | 3:54:29 | 0 | 202 | ||
18 | Steffen Sjøvall-Carlsen Anders Folkenborg | Team Helan og Halvan | 200 | (19) | 3:45:26 | 0 | 200 | ||
19 | Vebjørn Horsfjord Kjetil Telle | Collateral Damage | 197 | (19) | 3:50:52 | 0 | 197 | ||
20 | Peder Olsen Sveinung Austefjord | Team SP Allstars | 195 | (19) | 3:51:20 | 0 | 195 | ||
21 | Svenn Erik Håkon Gundersen | Gutta på tur | 193 | (19) | 3:54:55 | 0 | 193 | ||
22 | Terje Størset Herman Størset | Far og sønn | 190 | (18) | 3:35:52 | 0 | 190 | ||
23 | Bjørn Berge Bernhard Sæthereng | Hadene | 205 | (19) | 4:01:25 | -20 | 185 | ||
24 | Erik Thorud Runar Linnerud | Team Lintho | 184 | (19) | 3:35:35 | 0 | 184 | ||
25 | Helge Foss Tore Foss | Team Foss Brothers | 183 | (18) | 3:48:12 | 0 | 183 | ||
26 | Piotr Biernat Maciej Hebel | Di to store | 179 | (18) | 3:42:23 | 0 | 179 | ||
27 | Per Otto Østenstad Audun Krogstad | Alibaba and the 40 | 172 | (17) | 3:47:45 | 0 | 172 | ||
28 | Rune Berg Mats Johansson | Bomgiring | 158 | (16) | 3:52:15 | 0 | 158 | ||
29 | Rune Taranger Terje Haraldsen | Haren & Skilpadden | 158 | (15) | 3:56:39 | 0 | 158 | ||
30 | Stian Fjeller Arnt Erling Værnes | En gang var vi krigere | 163 | (16) | 4:01:44 | -20 | 143 | ||
31 | John Skagestad Olaf Spydevold | Team Tello | 137 | (13) | 3:54:05 | 0 | 137 | ||
32 | Øyvind Stubsjøen Knut Hodnebrog | Team ØK | 156 | (14) | 4:00:04 | -20 | 136 | ||
33 | Kim Alexandersson Aziz Ahmed | GudHjelpe | 126 | (13) | 3:33:06 | 0 | 126 | ||
34 | Tom Endresplass Christian Moe | Dynamitt | 117 | (10) | 3:58:14 | 0 | 117 | ||
35 | Trygve Kristoffersen Marius Kristoffersen | Team Casa | 90 | (9) | 4:02:20 | -20 | 70 | ||
D | Epen Skrimstad Bernt Besseberg | Team Piste - Off | 207 | (20) | 4:42:35 | -100 | 107 |
Damer |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Lagnavn | Postpoeng | Antall poster | Tid | Tillegg | Total poeng | ||
1 | Grethe Brennhovd Clausen Signe Astrup Arnesen | Team Foxy | 229 | (23) | 3:51:19 | 0 | 229 | ||
2 | Cecilie Bergli Maria Bergli | Team Bergli | 220 | (21) | 3:54:56 | 0 | 220 | ||
3 | Jo Dalene Møyfrid Aandstad | MöJo | 207 | (20) | 3:55:12 | 0 | 207 | ||
4 | Stine Børke Sølvi Gunnes | Tuppevare | 202 | (19) | 3:49:18 | 0 | 202 | ||
5 | Hilde Hognestad Straumann Torunn Hognestad | Honeybees | 197 | (19) | 3:54:19 | 0 | 197 | ||
6 | Hege Hunes Kari Hanne Mansaas | Team godt samarbeid | 196 | (19) | 3:49:15 | 0 | 196 | ||
7 | Torunn Tretterud Larsen Heidi K. Elton | Team Gruvelia Girls | 194 | (19) | 3:38:20 | 0 | 194 | ||
8 | Merete Hoel Kristiansen Torild Magnussen | Team Fløtt Dæ | 194 | (19) | 3:55:02 | 0 | 194 | ||
9 | Anette Baklid Synne Baklid | Team Juba | 189 | (18) | 3:53:40 | 0 | 189 | ||
10 | Ianneke Borgersen Karlsen Hege Heiestad | Aim High | 184 | (19) | 3:57:48 | 0 | 184 | ||
11 | Torunn Herrebrøden Berntsen Solveig Taraldset | Latterlig Turglad | 175 | (16) | 3:59:35 | 0 | 175 | ||
12 | Kine Alice Gulbrandsen Eva Laamanen Horsfjord | Team Alicbet | 173 | (16) | 3:45:59 | 0 | 173 | ||
13 | Helle Denise Hagen Ailin Bøien Hem | Team keen på date? | 172 | (17) | 3:54:05 | 0 | 172 | ||
14 | Lina Strinnholm Anja Amundrud | Buljongparet | 168 | (17) | 3:52:03 | 0 | 168 | ||
15 | Marte Krohg Østby Stine Christensen Holtet | Team teachers | 162 | (15) | 3:48:38 | 0 | 162 | ||
16 | Anne-Helene Vamsæter Gunhild Øvergård | Søstrene Vamsæter | 161 | (15) | 3:51:33 | 0 | 161 | ||
17 | Siri-Lotte Joranger Heidi Berg | Team Jorberg | 149 | (14) | 3:47:38 | 0 | 149 | ||
18 | Nina Søndmør Elisabeth N. Nordbye | Team Jippi | 167 | (17) | 4:02:17 | -20 | 147 | ||
19 | May Liss Grøtli Merete Høgvall | Roven riders | 140 | (13) | 3:52:07 | 0 | 140 | ||
20 | Kristin Kvalø Haug Nina Uller Søgård | DreamTeam | 132 | (13) | 3:50:09 | 0 | 132 | ||
21 | Marianne Jonassen Terese Johansson | Team Bike-wifes | 129 | (12) | 3:43:50 | 0 | 129 | ||
22 | Lotte Bråthen Maren Hoff | Rompehemma | 128 | (12) | 3:50:00 | 0 | 128 | ||
23 | Vibeke Melting Engen Kristin Halvorsen | Halvengen | 120 | (12) | 3:48:37 | 0 | 120 | ||
24 | Line Søberg Ingrid Sundsbø | Sundsbø og Søberg | 119 | (11) | 3:52:30 | 0 | 119 | ||
25 | Cathrine Lie Bjanes Anette Høiby | Team Bjalie | 111 | (11) | 3:42:19 | 0 | 111 | ||
26 | Marthe Skyrud Kristine Stålvang | Team Snublefot | 97 | (9) | 3:54:41 | 0 | 97 | ||
27 | Oddbjørg Frisk Mia Granås Johansen | Wildcats | 82 | (8) | 3:58:01 | 0 | 82 | ||
28 | Julie Døvle Johansen Lisa Maria Lindsøe | Biologene | 78 | (7) | 4:00:13 | -20 | 58 | ||
29 | Merete Skyrud Marit Magnussen | Samma-Ulla | 38 | (5) | 4:04:57 | -20 | 18 | ||
D | Helene Holter Hoel Maria Stensland | Team Heseblesen | 178 | (16) | 4:11:26 | -40 | 138 |
Mix |
|||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plass | Navn | Lagnavn | Postpoeng | Antall poster | Tid | Tillegg | Total poeng | ||
1 | Sigve Vågsnes Mila Zaharinova | Østmarkaulvene | 295 | (29) | 3:55:51 | 0 | 295 | ||
2 | Jo Inge Fjellstad Wendy Fjellstad | Ås Kadavers 2 | 285 | (27) | 3:55:30 | 0 | 285 | ||
3 | Heidi Tronbøl Tom Bergan | De O-trolige | 283 | (26) | 3:58:56 | 0 | 283 | ||
4 | Sissel Lundeby Trond Lundeby | Team Full rulle | 262 | (25) | 3:57:47 | 0 | 262 | ||
5 | Anne Madslien Ole Petter Haugen | Lucky losers | 239 | (23) | 3:51:30 | 0 | 239 | ||
6 | Stine Heggedal Frode Aamodt | Snø & Sol | 235 | (22) | 3:49:30 | 0 | 235 | ||
7 | Stian Bakken Cathrine Nordal Hansli | Stian med sekken | 234 | (23) | 3:47:51 | 0 | 234 | ||
8 | Bjørn Hauge Cecilie Wærp Hauge | Kjelsås - Usbl | 250 | (24) | 4:08:23 | -20 | 230 | ||
9 | Martin Glomnes Hanna Sofie Romstad | Deltamiks | 228 | (22) | 3:52:44 | 0 | 228 | ||
10 | Inge Thorud Berit Alvilde Thorud | Team Vangenstein | 224 | (22) | 3:55:11 | 0 | 224 | ||
11 | Jørgen Lien Marianne Bruun Lien | DVASK Åsgårdstrand | 216 | (21) | 3:57:38 | 0 | 216 | ||
12 | Rune Berg Anna B Berg | Team BB | 214 | (21) | 3:38:58 | 0 | 214 | ||
13 | Knut-Ivar Berger Katarina Johansen | Bergkrystallen Raiders | 214 | (21) | 3:48:50 | 0 | 214 | ||
14 | Reidun Tveit Sund Knut Øivind Alfarrustad | Litt mindre Tøff i Trynet | 214 | (21) | 3:51:25 | 0 | 214 | ||
15 | Sveinung Syversen Frida van Megen | Sykkelturistene | 213 | (21) | 3:54:43 | 0 | 213 | ||
16 | Astrid A Tollefsen Rolf Hauger | TeamMix Gruvelia | 212 | (21) | 3:56:38 | 0 | 212 | ||
17 | Torstein Mellem Siri Eidnes | Brøytern og stifinneren | 226 | (21) | 4:00:56 | -20 | 206 | ||
18 | Anita Hansen Tarjei Blåsås | Team Blåsås | 226 | (22) | 4:04:24 | -20 | 206 | ||
19 | Siri Skjønhaug Anders S Johansen | Team Aas | 201 | (19) | 3:50:07 | 0 | 201 | ||
20 | Steinar Eastwood Hege Eastwood | DVASK Rødtvet | 197 | (19) | 3:59:49 | 0 | 197 | ||
21 | Karens Strand Eivind Myrvold Solberg | Sol&Strand | 195 | (19) | 3:21:50 | 0 | 195 | ||
22 | Stian Rindal Elise Toreid Rindal | Team Drøbak | 190 | (19) | 3:48:12 | 0 | 190 | ||
23 | Heidi Vogt Trond Kortner | Team OTV | 184 | (18) | 3:53:01 | 0 | 184 | ||
24 | Bjørn Omsland Ine Halvorsen | Team AfterCamp | 183 | (17) | 3:50:24 | 0 | 183 | ||
25 | Morten Hoftvedt Andrea Hoftvedt | AGA Team Hoftvedt | 182 | (17) | 3:47:51 | 0 | 182 | ||
26 | Erik Åsly Malin Kleppan | Ingen sending | 179 | (17) | 3:41:55 | 0 | 179 | ||
27 | Steinar Steffenrem Hanne Steffenrem | Full Demping | 179 | (17) | 3:55:55 | 0 | 179 | ||
28 | Elisabeth Ringvold Bengt Ringvold | Team Ringvold | 177 | (18) | 3:55:17 | 0 | 177 | ||
29 | Monica Baldani Bergestad Robert Bergestad | Ut På Tur | 172 | (17) | 3:15:13 | 0 | 172 | ||
30 | Mari Solberg Kjetil Sandnes | Rabbengastene | 172 | (17) | 3:55:04 | 0 | 172 | ||
31 | Kjetil Sukkestad Gro Anita Kjuul | Team Kjuul | 164 | (15) | 3:51:03 | 0 | 164 | ||
32 | Frode Berg Pedersen Kristine Engnes | Snuppa og kjuken | 157 | (15) | 3:35:46 | 0 | 157 | ||
33 | Anita Løe Brenden Marius Brenden | Team Løe | 156 | (15) | 3:49:51 | 0 | 156 | ||
34 | Øystein Olsen Lene Myklebust | Team long gone | 148 | (15) | 3:52:22 | 0 | 148 | ||
35 | Ketil Tærum Hanne Tærum | Team Tærum | 145 | (15) | 3:59:33 | 0 | 145 | ||
36 | Gaute Floer Johnsen Sonja Bostrom Johnsen | Cardio Kills Gains | 143 | (14) | 3:50:38 | 0 | 143 | ||
37 | Nicholas Vogt Gro Vogt | Team GNV | 142 | (14) | 3:56:42 | 0 | 142 | ||
38 | Gina Vreim Sundsbø Thomas Tryti Pilgrim | Team Pilgrim | 140 | (14) | 3:51:13 | 0 | 140 | ||
39 | Geir Finstad Mari Taraldrud | IkkeVondtIRyggenDenn | 135 | (13) | 3:49:38 | 0 | 135 | ||
40 | Kyler White Siri White | NorCan Allstars | 131 | (13) | 3:54:26 | 0 | 131 | ||
41 | Eirin Kornbakk Stian Moserud | Turtelduene | 126 | (13) | 3:40:35 | 0 | 126 | ||
42 | Dag Erik Eilertsen Hanna Martikainen | Team Sisu | 120 | (12) | 3:24:37 | 0 | 120 | ||
43 | Svein Martin Storøy Cecilie Storøy | Team skvættlapp | 112 | (11) | 3:04:08 | 0 | 112 | ||
44 | Morten Lauritzen Karianne Skotte Lauritzen | Team Attention | 67 | (6) | 3:45:17 | 0 | 67 | ||
D | Bjørn Håvard Evjen Malin Lundvik | Ås Sykkel og Div | 278 | (27) | 4:28:54 | -60 | 218 |